Modern interior design - stairs in wooden finishing

Schody na konstrukcji stalowej

Schody na konstrukcji metalowej nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru, a ich zimna, stalowa elegancja idealnie komponuje się z nowoczesnymi pomieszczeniami. Wykonane z trwałych materiałów, takich jak stal nierdzewna, oferują nie tylko estetyczny wygląd, ale także niezwykłą wytrzymałość. Metalowe elementy, często w połączeniu ze szkłem lub drewnem, tworzą minimalistyczne, a zarazem efektowne kompozycje, które stają się centralnym punktem aranżacji wnętrza. Dzięki swojej wszechstronności, schody te doskonale wpisują się w różnorodne style architektoniczne, od loftowych przestrzeni po nowoczesne apartamenty, dodając im unikalnego charakteru i podkreślając indywidualny styl mieszkańców.

Specjaliści Stolar, z Krzysztofem Lenartem na czele, nie boją się wyzwań i wykonają każdy, nawet najbardziej zwariowany pomysł. Umów się z nami na bezpłatny pomiar i wycenę, a my zajmiemy się resztą!

Galeria realizacji

Stolar z Pawonkowa zajmuje się produkcją schodów już od 2012 roku. W naszej pracy szczególną uwagę zwracamy na precyzję podczas pomiarów, projektowania i produkcji schodów i innych elementów z drewna.

Kolekcja schodów

Scroll to Top